Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost


Darmowa dostawa
(Poczta ekonomiczna - płatność z góry)
już od 200,00 zł

 
Jak szukać
Błyskawiczna instrukcja przez przykłady:
 
I. Szukanie produktów przy wykorzystaniu wyszukiwarki:
Przykład 1: grecja
Przykład 2: grec
Przykład 3: grec przew
W pole "szukaj w sklepie" wprowadź powyższe przykłady, kliknij na przycisk z napisem "Szukaj" i zobacz wyniki.
 
II. Szukanie produktów przy wykorzystaniu menu:
Przykład: szukasz map administracyjnych Polski; w menu po lewej stronie kliknij na punkt "Mapy i plansze ścienne". Punkt ten rozwinie się na odpowiednie podkategorie. Następnie kliknij na podpunkt "Polska". I wreszcie w rozwiniętych podkategoriach odnajdź podpunkt "Administracyjno-drogowe" i kliknij weń. W środkowej części strony wyświetlone zostaną wszystkie ścienne mapy administracyjno-drogowe Polski dostępne aktualnie w sklepie.
 
 
Obszerniejsze wyjaśnienie poniżej!
 
I. Bardzo skutecznym i prostym sposobem wyszukania produktu jest skorzystanie z wyszukiwarki. W miejscu gdzie widzisz napis "szukaj w sklepie" należy wprowadzić odpowiednie wyrażenie.
 
W najprostszym przypadku wystarczy wprowadzić jeden wyraz, który zawarty jest w tytule/nazwie produktu. Wielkość wprowadzanych liter nie ma znaczenia.
Przykład 1: grecja.
Po wprowadzeniu wyrażenia wystarczy kliknąć na łącze po prawej z napisem "SZUKAJ".
W wyniku tego otrzymasz listę wszystkich produktów, w których tytule/nazwie znajduje się napis "grecja".
 
Niezwykle przydatną cechą wyszukiwarki jest to, że nie jest konieczne wprowadzenie całego wyrazu. Wszystkie produkty odnalezione w powyższym przykładzie zostaną także odnalezione, jeśli wprowadzisz tylko część wyrazu:
Przykład 2: grec
Co więcej, dzięki wprowadzeniu tylko początku wyrazu odnalezione zostaną także inne ważne tytuły, które nie pojawiły się po wprowadzeniu całego wyrazu. Tak więc w przykładzie 2 uda nam się także znaleźć tytuł "Wyspy greckie. Przewodnik", albo "Kolonizacja fenicka i grecka/Grecja w okresie kolonizacji. Mapa ścienna" których nie objęło oczywiście wyszukiwanie z przykładu 1.
 
Może się zdarzyć, że w wyniku wyszukiwania otrzymasz rezultat zawierający zbyt dużo produktów,  w tym sporo takich, którymi nie jesteś zainteresowany. Jeśli np. szukasz przewodnika po Grecji, to nie spodoba ci się, że na liście wyszukanych tytułów znajdzie się mapa ścienna.
Radą na to jest wprowadzenie wyrażenia zawierającego więcej niż jeden ciąg znaków:
Przykład 3: grec przew
Dzięki wprowadzeniu takiego wyrażenia odrzucone zostaną wszystkie produkty, nie zawierające w tytule/nazwie łańcucha "grec" i jednocześnie łańcucha "przew". Odnajdziemy za to nie tylko tytuł "Grecja kontynentalna i Wyspy Jońskie. Przewodnik.", ale również tytuł "Wyspy greckie. Przewodnik."
 
Dodanie kolejnego wyrazu (lub jego części) jeszcze bardziej ograniczy zbiór znalezionych produktów o tytułach/nazwach, zawierających wszystkie podane wyrażenia.
 
Wyszukiwarka zaawansowana, dostępna po kliknięciu na łącze znajdujące się poniżej, z napisem "wyszukiwarka zaawansowana", oprócz szukania po tytule/nazwie produktu, umożliwia także wyszukiwanie przy pomocy określenia przedziału cenowego, kategorii produktu oraz poprzez wybranie producenta.
 
II. Menu widoczne po lewej stronie sklepu służy do wybierania podkategorii produktów. Np. Po wybraniu (przez kliknięcie) punktu menu zatytułowanego "Mapy i plansze ścienne", w środkowej części sklepu pojawi się lista wszystkich dostępnych map i plansz ściennych, ułożona w porządku alfabetycznym. Porządek ten można zmienić na porządek wg ceny, klikając na przycisk "Cena" na górze strony. Wybranie kategorii w menu powoduje też, że wyświetlane jest zmodyfikowane menu z rozwiniętą listą podkategorii dla kategorii, która właśnie została wybrana. Każda z wyświetlonych podkategorii, jeśli zawiera także kolejne podkategorie, może zostać rozwinięta w ten sam sposób. Za każdym razem wybór kategorii skutkuje zmodyfikowaniem listy produktów w środkowej części sklepu. A zatem wybranie kolejnej podkategorii ogranicza listę produktów do tych, które ta podkategoria zawiera (razem z wszystkimi podkategoriami).
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl