Dolina Biebrzy 1:100 000. Biebrzański Park Narodowy. Mapa turystyczna. Agencja TD

Cena: 8,90 zł 8.90 PLN
Cena netto: 8,48 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 5 (Ilość ocen: 0)
Producent: Agencja TD
Kod produktu: 3774
Kod EAN:
Pin It

Opis

Mapa turystyczna Dolina Biebrzy (Das Tal der Biebrza, The Biebrza River Valley) to kolejna publikacja kartograficzna Agencji TD. Obejmuje ona swym zasięgiem cały bieg Biebrzy, jednej z najczystszych i najdzikszych polskich rzek, oraz przylegający do niej kompleks bagien - największy w Europie Środkowej - ostoję łosia, bobra i licznych gatunków ptactwa wodnego. Na mapie znalazła się również duża część Wzgórz Sokólskich, regionu nie publikowanego do tej pory w tak dokładnym ujęciu.
W treści mapy umieszczono wszystkie szlaki piesze, rowerowe, konne i kajakowe, a także ścieżki przyrodnicze i dydaktyczne znajdujące się w regionie. Oznaczono również obiekty przyrodnicze, zabytki, bazę noclegową, numerację i kategorie dróg oraz ciekawostki krajoznawcze.

Na rewersie mapy umieszczono informator krajoznawczy i przyrodniczy oraz przydatne adresy informacji turystycznej, bazy noclegowej i placówek kulturalnych. Całość zaopatrzono w efektowną okładkę, charakterystyczną dla serii map popularyzujących unikatowe tereny północno-wschodniej Polski.

Dane techniczne

skala 1:100 000
rodzaj okładki miękka
wymiary 12 x 23 cm

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl