Polska 1:400 000. Mapa ścienna administracyjno-drogowa. Wyd. 2017

Cena: 239,00 zł 239.00 PLN
Cena netto: 227,62 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4.3625 (Ilość ocen: 0)
Kod produktu: 4911
Kod EAN: 9788387771058
Pin It

Opis

Publikacja jest połączeniem mapy drogowej kraju z mapą administracyjną. Mapa czytelnie przedstawia całą treść drogową Polski: autostrady z numerami i rozjazdami, drogi szybkiego ruchu z numerami i węzłami komunikacyjnymi, drogi krajowe dwu i jednojezdniowe z numerami, drogi wojewódzkie dwu i jednojezdniowe z numerami. Wszystkie drogi posiadają czytelny opis odległości kilometrowych. Uzupełnieniem treści mapy są pozostałe drogi utwardzone.

Cała mapa odwzorowuje także aktualny stan podziału administracyjnego kraju. Wyraziście zaznaczono granice: województw, powiatów (grodzkich i ziemskich), miast i gmin. Uwzględniono także granice miast połączonych z gminami. Siedziby miast wojewódzkich i powiatowych są zdecydowanie określone. Dotyczy to również siedzib gmin. Mapa charakteryzuje się bardzo dużą ilością miejscowości. Wrysowana jest także aktualna sieć linii kolejowych. Mapa ma szczegółowy rysunek wód liniowych (rzeki, kanały) i powierzchniowych (jeziora, zalewy) z ich nazwami. Powierzchnie województw są wypełnione delikatnymi pastelowymi kolorami i opisane nazwami. Mapa zawiera oznakowanie i opisy przejść granicznych (na granicy strefy schengen): drogowych i kolejowych. Mapa posiada siatkę geograficzną i skorowidzową z opisem.

Istotnym uzupełnieniem treści mapy jest tabela odległości kilometrowych 80 miast w Polsce, umieszczona obok legendy w lewym dolnym rogu mapy.

Mapa zawiera dodatkowo mapy:

-okolic Katowic w skali 1:125 000,

-Warszawy w skali 1:142 300.

Mapa zalaminowana dwustronnie (można używać markerów suchościeralnych i wodnych), oprawiona w rurki PCV, gotowa do zawieszenia.

Dane techniczne

szerokość 188 cm
wysokość 172 cm
skala 1:400 000
język polski
rodzaj oprawy białe, plastikowe rurki, zawieszka ze sznurka
rodzaj laminatu gładki, błyszczący

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl